Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg en bedre opplevelse av nettsiden vår. Ved å fortsette å bruke siden, godtar du bruken. Lukk melding

La oss ta en prat



Jobbe i Frend? Sjekk ut vår karriereside eller inviter deg selv på en virtuell kaffe.

Kontaktpersoner

Håkon Røsten

Økonomiansvarlig / Konsulent

400 20 239

haakon@frend.no

Henrik Ruud

Leder for rådgivning

920 88 450

henrik@frend.no

Herman Halvorsen

Leder for utvikling

947 92 451

herman@frend.no

Magnus Mysen Holm

Leder for IT og skyløsninger

913 97 895

magnus@frend.no

Martin Fossedal

Daglig leder og driftsansvarlig

932 55 710

martin@frend.no

Max Aasbø

Løsningsarkitekt

477 97 190

max@frend.no

Veronica Solbak

Markedsføringsansvarlig

993 18 476

veronica@frend.no