Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg en bedre opplevelse av nettsiden vår. Ved å fortsette å bruke siden, godtar du bruken. Lukk melding

Folka i Frend

Menneskene som jobber i Frend er unge og fremoverlente. Det gjør oss til et litt annerledes, moderne og fremtidsrettet IT-konsulentselskap. Vi har ikke flest år på baken, men den nødvendige innsikten og kompetansen som kreves for å skape resultater i dagens digitale verden.

Andreas Alm

Utvikler

240 22 027

andreas@frend.no

Håkon Røsten

Økonomiansvarlig / Konsulent

993 57 742

haakon@frend.no

Haavard Østigaard

Konsulent

240 22 027

haavard@frend.no

Henrik Ruud

Leder for rådgivning

920 88 450

henrik@frend.no

Herman Halvorsen

Leder for utvikling

947 92 451

herman@frend.no

Magnus Mysen Holm

Leder for IT og skyløsninger

913 97 895

magnus@frend.no

Martin Fossedal

Daglig leder og driftsansvarlig

932 55 710

martin@frend.no

Sindre Sollie Johnsen

Konsulent

478 09 786

sindre@frend.no

Sondre Sørhaug

Konsulent

240 22 027

sondre@frend.no

Veronica Solbak

Markedsføringsansvarlig

240 22 027

veronica@frend.no