Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg en bedre opplevelse av nettsiden vår. Ved å fortsette å bruke siden, godtar du bruken. Lukk melding

Om oss

Frender

Vi er en gjeng unge, hyggelige og ambisiøse folk som hjelper bedrifter å utnytte mulighetene i teknologi 👏

Mer formelt er Frend er en helhetlig teknologipartner for små og mellomstore bedrifter. Vi leverer brukervennlige, trygge, skalerbare og lønnsomme digitale løsninger.

Menneskene som jobber i Frend unge, faglig sterke og fremoverlente. Det gjør oss til et litt annerledes, moderne og fremtidsrettet IT-konsulentselskap.

Vi er 13 lidenskapelige teknologer, strateger og designere som hver dag gir det lille ekstra for å skape økt lønnsomhet, konkurransekraft og langsiktig verdi sammen med og for våre kunder.


Våre verdier og løfter

Nære

Tette og gode samarbeid hvor vi har forståelse for deres forretning er avgjørende for å skape verdi over tid. Derfor bygger vi relasjoner og jobber langsiktig og tett med våre kunder.

Forståelige

Vi er lidenskapelig opptatt av teknologi og hvor den kan ta deg, men det er forretning og mennesker som driver oss. Vi fikser det tekniske og snakker ditt språk.

Uavhengige

Vi har ikke giftet oss med noen. Det gjør at vi alltid er ærlige og velger teknologien som passer best til å løse deres utfordringer og utnytter mulighetene mest mulig effektivt.

Helhetlige

Det er når man ser helheten de virkelig store verdiene skapes. Selv om det ofte er tusenvis av detaljer å vurdere, gir vi oss ikke før vi forstår detaljene og ser helheten. Det skaper resultater.

Strategiske

Vi er drevet av innsikt og forretningsbehov, ikke teknologi. Vi jobber tett, langsiktig og helhetlig med våre kunder for å skape langsiktig verdi, økt lønnsomhet og konkurransekraft.

Digitale innfødte

Vi er vokst opp med teknologi i hendene og er lidenskapelig opptatt av teknologi. Vi har ikke flest sertifiseringer eller flest års erfaring, men har den relevante kompetanse og innsikten som kreves i den digitale verden. I tillegg vi forstår samspillet mellom forretning, teknologi og mennesker ekstremt godt.
Frender

En kort video om Frend


Frender

Praktisk informasjon

Organisasjonnummer

998 601 509

Adresse

St. Olavs gate 27
0166 OSLO

Kontaktinformasjon

hei@frend.no
24 02 20 27

Emil Moland

Konsulent

240 22 027

em@frend.no

Erik Angell

Konsulent

240 22 027

erik@frend.no

Håkon Røsten

Økonomiansvarlig / Konsulent

400 20 239

haakon@frend.no

Håkon Aulie

Konsulent

459 79 237

ha@frend.no

Haavard Østigaard

Konsulent

240 22 027

haavard@frend.no

Henrik Ruud

Leder for rådgivning

920 88 450

henrik@frend.no

Herman Halvorsen

Leder for utvikling

947 92 451

herman@frend.no

Magnus Mysen Holm

Leder for IT og skyløsninger

913 97 895

magnus@frend.no

Martin Fossedal

Daglig leder og driftsansvarlig

932 55 710

martin@frend.no

Max Aasbø

Løsningsarkitekt

477 97 190

max@frend.no

Sondre Sørhaug

Konsulent

240 22 027

sondre@frend.no

Veronica Solbak

Markedsføringsansvarlig

993 18 476

veronica@frend.no